FORTCAP

FORT (FR.) = SILNY; CAP (SKRÓT OD CAPITAL) (ENG.) = KAPITAŁ

FORTCAP to butikowa firma działająca na nieregulowanym rynku kapitałowym o zasięgu ogólnopolskim. Tworzy ją grupa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej specjalizująca się w opracowywaniu, optymalizowaniu i oferowaniu inwestycji alternatywnych o ponadprzeciętnej stopie zwrotu.
Jesteśmy spółką merytokratów, w 100% polską, niezależną, opiniotwórczą, która odważnie patrzy w przyszłość, opierając swój rozwój na innowacji i ciągłym doskonaleniu współpracy z Klientami, Partnerami i Współpracownikami w oparciu o wiedzę i praktyczne know-how.
Jako pierwsi wprowadziliśmy na polskim rynku pojęcie Wysokodochodowych Generatorów Wartości, o które opieramy nasze autorskie metody budowania i pomnażania kapitału własnego i Klientów.
NASZYMI KLIENTAMI SĄ:
— osoby fizyczne i prawne poszukujące alternatywnych form inwestowania;
— przedsiębiorcy zainteresowani przyspieszeniem rozwoju dzięki doradztwu w zakresie pozyskania kapitału na rynku prywatnym oraz optymalizacji procesów biznesowych.
Od lat budujemy grono zadowolonych Klientów, opierając się głównie na rekomendacjach, które są dla nas najcenniejsze i za które serdecznie dziękujemy.

WIARA WE WŁASNE SIŁY JEST MOSTEM ŁĄCZĄCYM OCZEKIWANIA, DZIAŁANIA, WKŁAD I WYNIKI

ROSA BETH KANTOR

HISTORIA

Może trudno w to uwierzyć, ale jako Grupa rozpoczęliśmy działalność od małego pokoju przy ul. Marszałkowskiej, a był to rok 2007. Działaliśmy w wielu branżach, zaczynając od OFE, ubezpieczeń, pakietów medycznych, kredytów.

więcej ...

KARIERA

FORTCAP wspiera rozwój przedsiębiorstw, pomaga mnożyć majątek Inwestorów i łączyć świat interesu. Usługi te realizowane są przez grupę naszych ekspertów.

więcej ...